Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Expertiza grafoscopica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Expertiza grafoscopica

Expertiza grafoscopica poate arata daca martorul trecut in contract v-c a fost trecut si a semnat mai tarziu? A fost adaugat ulterior , contractul de v-c s-a incheiat fara martori si intr-un singur exemplar.
Deasemenea o expertiza grafoscopica poate arata cu certitudine ca, contractul s-a ncheiat intr-un singr exemplar?
teoretic , da....daca este facut la notar este insa mult mai greu...
actul nu este incheiat la notar, este incheiat intre parti acasa.
in acest caz se poate sa fie mai simplu. apelati l aun avocat. poate va redacteaza si o plangere penala....
Multumesc
Nu este nevoie de expertiza grafoscopica, la prima strigare cred ca vorbim de un contract anulabil. Insa este posibil ca in urma efectuarii acestei expertize sa se desprinda anumite concluzii.