avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere inm 2008
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere inm 2008

buna ziua! tuturor celor care asteapta un raspuns bun astazi, va doresc sa aveti intradevar o zi buna, cu rezultate deosebite!
asta imi doresc eu si voua la fel !
banuiti pe la ce ora o sa se afiseze? daca aveti un raspuns si pentru mine,va rog sa mi-l spuneti!
va multumesc!
Cel mai recent răspuns: ContSters20980 , utilizator 19:19, 5 Septembrie 2008
Evident ca toti stam cu sufletul la gura!!!
Pe site la INM cred ca aflam cel mai repede.
Eu incerc sa imi ocup timpul ca sa treaca cat mai repede, ca nu ma astept ca mai repede de deseara sa avem un raspuns.
Bafta tuturor!!!
any_eladia a scris:

buna ziua! tuturor celor care asteapta un raspuns bun astazi, va doresc sa aveti intradevar o zi buna, cu rezultate deosebite!
asta imi doresc eu si voua la fel !
banuiti pe la ce ora o sa se afiseze? daca aveti un raspuns si pentru mine,va rog sa mi-l spuneti!
va multumesc!


Cred ca in jur de orele 21-22. Asa a fost acum 2 ani si acum 1 an. Sunt foarte anxioasa si eu. Imi displace asteptarea la nesfarsit, dar la fel ca si Magdan, incerc sa-mi ocup timpul, doar incerc.
Bafta!!!
stie cineva daca s-au afisat rezultatele la inm?
:closedtopic:
Discutia se poarta pe alt topic, deschiderea unui topic identic (chiar cu acelasi nume in acest caz) e interzisa de regulament.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inm 2014? silviu 985 silviu 985 Buna seara. Este drept ca nu am mai intrat de ceva timp pe forrum. As vrea sa va cer un sfat, celor care ati avea timp sa imi raspundeti. Din anul 2011 sunt ... (vezi toată discuția)
Admitere inm ContSters178713 ContSters178713 Sal! stie cineva daca se mai da o data examen de admitere in inm la inceputul anului 2011??? am auzit tot felul de zvonuri,dar nu stiu nimic sigur. :(:(:( (vezi toată discuția)
Sng 2011 renegation renegation M-am gandit ca mai sunt doar cateva zile din acest an si nu mai este nici o sansa ca SNG-ul sa afiseze vreo data pentru acest examen. Va atasez mai jos ... (vezi toată discuția)