Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere inm 2008
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere inm 2008

buna ziua! tuturor celor care asteapta un raspuns bun astazi, va doresc sa aveti intradevar o zi buna, cu rezultate deosebite!
asta imi doresc eu si voua la fel !
banuiti pe la ce ora o sa se afiseze? daca aveti un raspuns si pentru mine,va rog sa mi-l spuneti!
va multumesc!
Evident ca toti stam cu sufletul la gura!!!
Pe site la INM cred ca aflam cel mai repede.
Eu incerc sa imi ocup timpul ca sa treaca cat mai repede, ca nu ma astept ca mai repede de deseara sa avem un raspuns.
Bafta tuturor!!!
any_eladia a scris:

buna ziua! tuturor celor care asteapta un raspuns bun astazi, va doresc sa aveti intradevar o zi buna, cu rezultate deosebite!
asta imi doresc eu si voua la fel !
banuiti pe la ce ora o sa se afiseze? daca aveti un raspuns si pentru mine,va rog sa mi-l spuneti!
va multumesc!

Cred ca in jur de orele 21-22. Asa a fost acum 2 ani si acum 1 an. Sunt foarte anxioasa si eu. Imi displace asteptarea la nesfarsit, dar la fel ca si Magdan, incerc sa-mi ocup timpul, doar incerc.
Bafta!!!
stie cineva daca s-au afisat rezultatele la inm?
:closedtopic:
Discutia se poarta pe alt topic, deschiderea unui topic identic (chiar cu acelasi nume in acest caz) e interzisa de regulament.