Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Inregistrare date in ReviSal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Inregistrare date in ReviSal

Buna dimineata,
La concediile fara plata mai mici de 30 de zile se suspenda contractul si se transmite ReviSal-ul?
Va multumesc
Orice suspendare de c.i.m. se completeaza si se transmite in REVISAL ... HG nr.500/2011 nu face nicio distinctie in acest sens.