Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Operator sala jocuri - ajutor !
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Operator sala jocuri - ajutor !

Buna ziua, ste careva ce cod COR are un operator sala jocuri ?
De fapt, persoana respectiva inchiriaza jocuri pe calculator.

Va multumesc !
Codul COR se foloseste numia in momentul in care se incheie un c.i.m. ... pe ce functie urmeaza a fi angajata aceasta persoana?
Tocmai asta e ca nu stiu cum se numeste persoana de la o sala de calculatoare care inchiriaza jocuri, nu e de intern et.
Merci !
puteti folosi codul COR pentru supraveghetor jocuri 421303 , iar de la 1 ian 2012 se va utiliza numai noua clasificare a Ocupatilor din Romania, aprobat prin ordinul 1832/2011 .