Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa in doua domenii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa in doua domenii

Buna ziua.
As vrea si eu sa stiu daca un Pfa poate contine mai multe domenii diferite si care sunt conditiile? Sotul meu are un Pfa pe agricultura si asm vrea sa mai adaugam si un Pfa pentru decoratiuni interioare.
Va multumesc
Poate contine mai multe domenii de activitate, in conditiile legii. Consultati OUG 44/2008 PENTRU TOATE DETALIILE.