avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa in doua domenii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa in doua domenii

Buna ziua.
As vrea si eu sa stiu daca un Pfa poate contine mai multe domenii diferite si care sunt conditiile? Sotul meu are un Pfa pe agricultura si asm vrea sa mai adaugam si un Pfa pentru decoratiuni interioare.
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters220529 , utilizator 16:56, 19 Septembrie 2011
Poate contine mai multe domenii de activitate, in conditiile legii. Consultati OUG 44/2008 PENTRU TOATE DETALIILE.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare ii elena claudia ianasi elena claudia ianasi Buna ziua si La muti ani! Am nevoie de ajutor in urmatoarea problema: sotul meu doreste sa isi deschida II sau PFA. 1. Care sunt diferentele intre cele doua ... (vezi toată discuția)
Subcontractarea si intreprinderile individuale adina.r adina.r Buna ziua. As dori sa ma ajutati cu urmatoarea informatie. Cumnatul meu vrea sa-si infiinteze o intreprindere individuala in domeniul I.T., nu PFA sau ... (vezi toată discuția)
Pfa sau microintreprindere jaab jaab Buna ziua tuturor, si as vrea sa va cer sfatul urmator.Fratele meu ar vrea sa isi faca o mica firma (lucreze singur) de confectionat lumanari. In ce categorie ... (vezi toată discuția)