Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... furt telefon
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

furt telefon

am si eu o rugaminte..cum formulez o plangere pentru un furt de telefon ,si alte bunurii,va multumesc
Povestiti exact asa cum s-au petrecut lucrurile, dupa expresia "in fapt".