Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratie privind optiunea de depunere D112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratie privind optiunea de depunere D112

Buna seara.
A incercat cineva sa listeze formularul declaratiei privind optiunea de depunere lunara a D112? Ma chinui sa listez si la imprimanta iese un formular sters din care nu se intelege nimic.
Aveti formularul in documente utile.Incercati de acolo.
Va multumesc. Iese acelasi imprimat sters din care nu se intelege nimic. Nu am decat sa merg la finante sa obtin un imprimat de acolo.
Incercati si de aici: [ link extern ]