avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 938 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... cum pot da in judecata o companie straina?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

cum pot da in judecata o companie straina?

buna seara.
as dori sa aflu cum pot da in judecata o companie straina (retea de socializare).
problema mea ar fi:
am cont pe acea retea. sa zicem ca ma numesc Ion Nebunu, toate bune pana aici.
de aici incep problemele:
mai este un cineva pe care il cheama Ion Sanatosu` si eu primesc pe adresa mea de email tot ce face acest Ion Sanatosu`, cum ar fi " cerere prietenie catre nu stiu cine, ca este invitat nu stiu unde, ca si a schimbat parola.
mai mult eu pot sa intru in contul lui si sa pot face orice. deci el are adresa de email aproape la fel ca a mea, doar ca la mine este cu i si la este el cu y.

acestea fiind spuse, va multumesc anticipat

Ultima modificare: Miercuri, 21 Septembrie 2011
tasha_lex, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters213050 , utilizator 22:43, 21 Septembrie 2011
Cititi pe acel site la sectiunea disclaimer si veti afla.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Refuz la plata a unei facturi de penalitati nico_mirea nico_mirea In baza unui art. dintr-un contract de prestari servicii care prevedere penalitati de 0,15% pe zi intarziere, societatea emite o factura de penalitati, avand ... (vezi toată discuția)
Conflict florinroo florinroo am un furnizor care nu avenit un an dupa bani si dupa un an ma da in judecata ,ce pot sa fac.????? (vezi toată discuția)
Frauda informatica ContSters327384 ContSters327384 Salut ! Acum 6 luni , mi s-a spart contul meu de facebook , din cate mi-am dat eu seama chiar de niste amici cu care ma certasem de curand acum 6 luni ! Mi ... (vezi toată discuția)