Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... cum pot da in judecata o companie straina?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

cum pot da in judecata o companie straina?

buna seara.
as dori sa aflu cum pot da in judecata o companie straina (retea de socializare).
problema mea ar fi:
am cont pe acea retea. sa zicem ca ma numesc Ion Nebunu, toate bune pana aici.
de aici incep problemele:
mai este un cineva pe care il cheama Ion Sanatosu` si eu primesc pe adresa mea de email tot ce face acest Ion Sanatosu`, cum ar fi " cerere prietenie catre nu stiu cine, ca este invitat nu stiu unde, ca si a schimbat parola.
mai mult eu pot sa intru in contul lui si sa pot face orice. deci el are adresa de email aproape la fel ca a mea, doar ca la mine este cu i si la este el cu y.

acestea fiind spuse, va multumesc anticipat

tasha_lex, utilizator
Cititi pe acel site la sectiunea disclaimer si veti afla.