Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sentinta de divort
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sentinta de divort

buna ziua ,
Cumnata mea a divortat de sotul ei , si acum e ingrijorata ca a ameninta-o ca vine si - i ia copii . Am incercat sa pun si copia dupa actul de divort ca sa se vada mai bine despre ce vb dar nu reusesc.
Va multumesc
Anca Blede
Cui i-au fost incredintati copiii prin hotararea de divort?
Se nasc două întrebări:
Cui i-au fost încredinţaţi copii?
Soţului i-au fost admise relaţii personale cu minorii?
Pentru a vă răspunde va trebui să detaliaţi putin speta.
Buna seara !
Ce dispune hotararea de divort cu privire la incredintarea minorilor si programul de vizita ?
daca unii din copii i au fost dati sotului e posibil sa vina dupa ei,chiar si cu politia,daca va opuneti
buna ziua , am reusit sa scanez sentinta de divort si am sa o adaug mai jos .
>>>>

mai are o stampila pe care scrie