Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... SECHESTRU ASIGURATORIU
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

SECHESTRU ASIGURATORIU

BUNA ZIUA
IN TOAMNA ANULUI 2010 AM FACUT UN SECHESTRU ASIGURATORIU PE NISTE UTILAJE PRORIETARUL SC DUPA SECHESTRU LE-A VANDUT CU TOT CU SC . AM INCERCAT UN PENAL DAR NU MI-A FOST ACORDAT , ACESTA A VANDUT MARFA SECHESTRATA SI NU MI-A PLATITO EU CE POT FACE ? MULTUMESC
bottacin, utilizator
sechestrul a fost instituit prin executor judecatoresc, s-au aplicat sigilii, au fost notificate autoritatile fiscale (daca erau masini)?
sechestrul a fost instituit prin executor judecatoresc ,IAR RESTUL NU SA FACUT PT CA LE-A VANDUT DUPA CE IA VENIT INSTINTAREA IAR MIE MI-AU SPUS SA LE CAUT

ce intelegeti prin "neacordarea unui proces penal"?
NU SA ADMIS CEREREA DE TRIMITERE IN JUDECATA
Creditorul primeşte T.C prin mandatarul său av........ Pronunţată în şedinţă publică ,azi 14 PRESEDINTE GREFIER