Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Despre recurs...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Despre recurs...

De unde pot afla daca Prefectura Bucuresti a facut recurs la o decizie definitiva favorabila mie?Decizia a fost data in luna mai ,am primit-o prin iulie si nu stiu daca a fost atacata sau nu cu recurs.
Daca a fost atacata, veti primi citatie.Verificarea o faceti la arhiva instantei respective.
Mai puteti sa dati cautare si pe portalul instantelor si dati cautare la instanta la care v-ati judecat, dupa nume sau nr de dosar.
Daca mai apare inca pe acea instanta inseamna ca nu s-a atacat cu recurs sentinta.