Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... valabilitate & prescriere?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

valabilitate & prescriere?

o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila cu titlu executoriu are cumva termen de punere in aplicatie sau se poate prescrie ?
hotararea este data in urma unui proces civil de revendicare teren pe care l-am castigat .