Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... arenda
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

arenda

daca am luat teren pe firma in arenda de la oameni,exista posibilitatea legal sa semnez contract cu o alta firma care sa lucreze terenul ,sa incaseze subventia sa plateasca arenda?--dar eu sa raman in relatie contractuala cu oamenii?
si cum?
Numai daca va permite contractul .
contractul cu oamenii?