avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 153 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... verificare REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

verificare REVISAL

am transmis fisierul rvs , e Ok , dar cand deschid sa vad ce am transmis nu-mi arata salariul, e normal asa?
la o firma imi spune utilizator si parola incorecta, ce tb. sa fac in acest caz?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:16, 5 Octombrie 2011
1. Este bine transmis, online nu se vad salariile de catre noi angajatorii.
2. Sa va adresati ITM in vederea obtinerii unei noi parole conform HG500/2011.
BICOS a scris:

....
la o firma imi spune utilizator si parola incorecta, ce tb. sa fac in acest caz?


Dupa noua procedura , pentru a obtine parola pentru versiunea noua a revisal-ului mai intai se depune registru pe suport magnetic la ITM si apoi se solicita parola.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal hg 500/2011 gabyradu gabyradu Salutari! Problema mea esta ca am obtinut de la ITM \"utilizator si parola\" pentru 4 societati dar nu ma pot autentifica dacat pe versiunea veche (XML), iar ... (vezi toată discuția)
Revisal ContSters159916 ContSters159916 Buna ziua, Mi s-a instalat programul revisalul nou. Ce trebuie sa fac acum? Am inteles ca etse o parola care trebuie recuperata.Multumesc. (vezi toată discuția)
Export revisal mitrofan emilia mitrofan emilia Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua. Multumesc. (vezi toată discuția)