Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... verificare REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

verificare REVISAL

am transmis fisierul rvs , e Ok , dar cand deschid sa vad ce am transmis nu-mi arata salariul, e normal asa?
la o firma imi spune utilizator si parola incorecta, ce tb. sa fac in acest caz?
1. Este bine transmis, online nu se vad salariile de catre noi angajatorii.
2. Sa va adresati ITM in vederea obtinerii unei noi parole conform HG500/2011.
BICOS a scris:

....
la o firma imi spune utilizator si parola incorecta, ce tb. sa fac in acest caz?

Dupa noua procedura , pentru a obtine parola pentru versiunea noua a revisal-ului mai intai se depune registru pe suport magnetic la ITM si apoi se solicita parola.