Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... bani europeni
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

bani europeni

buna ziua as vrea sa stiu ce masuri pot accesa pentru a deschide o afacere?mentionez ca am un SRL D si in urma unor greseli nu a fost aprobat.nu vreu sa ma opresc aici,vreau sa stiu ce alte programe pentru tineri,fonduri europene sau orice alteva. VA MULTUMESC
Pai spuneti-ne ce vreti sa faceti si in functie de ce domeniu alegeti va putem spune mai exact.
Alexandru Munteanu, Avocat
as vrea o ferma de capre sau o sera
Fondul European pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala si Programul de crestere a competitivitatii produselor Alimentare.

Totusi trebuie sa contruibuiti cu 50% din suma investita.

[ link extern ]
Alexandru Munteanu, Avocat
cititi masurile 112, sau 121 sau 141 a PNDR ca sa vedeti conditiile de eligibilitate ale dvs si a SRL-D.
Nu uitati ca beneficiati de consultanta gratuia de specialitate atat la oficiul teritorial al IMM -OTIMMC din orasul resedinta de judet cel mai apropiat de domiciliul dvs:Cluj/Brasov/Constanta /Craiova/Iasi/Ploiesti/Tg-Mures/Timisoara, cat si la APDRP din acelasi oras.

site-urile sunt:
[ link extern ] /

[ link extern ]