Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recuperare Grupa 1 de munca S.N. TRANSPORT FEROVIAR DE ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recuperare Grupa 1 de munca S.N. TRANSPORT FEROVIAR DE MARFÃ CFR MARFÃ S.A. -SUCURSALA TRANSILVANIA- CLUJ NAPOCA

Din anul 2001 nu se mai recunoaste grupa 1 de munca angajatilor de la sucursala cfr cluj.Care sunt motivele? Am actionat in judecata compania pentru recuperarea grupei de munca,sunt sanse pentru castigarea procesului?
Despre castigarea sau pierderea unui proces nu va poate spune ce sanse aveti ...totul depinde de probele administrate in acel litigiu care vor duce la pronuntarea hotararii de catre instanta.
[ link extern ]
Conform legiilor in vigoare nu tin de sanse si de cine instrumenteaza interpretat..
armys a scris:

[ link extern ]
Conform legiilor in vigoare nu tin de sanse si de cine instrumenteaza interpretat..

Este parerea dvs .. insa nu este general valabila ...
Recuperare Grupa 1 de munca S.N. TRANSPORT FEROVIAR DE MARFÃ CFR MARFÃ S.A. -SUCURSALA TRANSILVANIA- CLUJ NAPOCA

Intrebare, dupa anul respectiv ce se regaseste ca fost concediat la nivel national din SNTFM cu lipsa si a 5 ani de cotizatii .. fara consiliere psihiatru :love1:?!:love1:
:offtopic:
Poate ne explicati mai clar ceea ce doriti de fapt ?