Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Este inselaciune sau nu?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Este inselaciune sau nu?

Salutari tuturor.Acum ceva timp mi-am facut cont in schimbul a 10 euro pe un anumit site care promite ca iti da cate 1 euro pe fiecare referat trimis catre acesta.Insa mi-au dat decat 5 euro adica echivalentul a 5 referate si de atunci nu au mai dat niciun semn de viata.Va intreb, este inselaciune?Pot face ceva?
Cate referate ati trimis?
5 referate am trimis si de atunci nu mai accepta niciun referat.