Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

buna ziua sunt administrator la un sc platitor de tva .eu depun declaratiile la 3 luni si contabila mea e plecata din tara pt 6 luni si va intreb daca pot sa depun acum declaratiile si cum sa fac actele imi sunt nelucrate .
angajati un contabil pe perioada determinata
Corect e sa va gasit un alt contabil care sta in tara si sa inregistreze actele contabile la
timp si ptr.a depune Declaratiile si Decont TVA in termen,pentru ca amenzile sunt f.mari.
dar nu pot sa le depun si apoi cand vine ea le regleaza la sf anului?cum sa fac?nu vreau sa dau nimanui nu am angajati
@clauditza2208.Decontul de TVA-300-trim.III.trebuie neaparat depus la Finanate cu discheta pana la data de 25.10.2011.In calitate de administrator poti sa-l intocmesti si tu,da un
telefon la un prieten si se rezolva.