Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cumparare locuinta anl
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cumparare locuinta anl

cum pot cumpara o locuinta ANL inainte de incheierea contractului
Cel mai sigur e sa te adresezi Primariei sau unui angajat de acolo care poate facilita o astfel de cumparare (intelegeti cum)