Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cum recuperez bani de la primarii?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cum recuperez bani de la primarii?

Buna ziua! Puteti sa ma ajutati cu un sfat cum sa recuperez banii de la primariile cu care am incheiat contracte pe baza O.U.G. 34/2006. Am de recuperat foarte multi bani de la autoritatile contractatnte, dar ei tot spun ca nu au primit banii de la Guvern. Va rog sa ma ajutati cu un sfat.
E o problema delicata cu primariile din pacate, incearca esalonarea datoriei macar cu ei ptr plati partiale, daca nu metoda clasica apeleaza la cineva cu influenta in partid ( cred ca ce ti-am scris deja ai incercat ) .
Bafta.