avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... cont inactiv
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

cont inactiv

buna ziua,

nu am pe mail link de activare a contului.

multumesc
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 10:42, 3 Noiembrie 2011
Sunteti sigur ca v-ati scris in cont adresa de email cum trebuie? :)
am scris in cont adresa de email care apare si la date personale

:)
Ultima modificare: Joi, 3 Noiembrie 2011
Alin Popescu, administrator
nici daca fac alte conturi, cu alte adrese de email, nu "vine" niciun mail de activare:rolleyes::)


Ultima modificare: Joi, 3 Noiembrie 2011
jeorj, utilizator
Buna ziua,

Din pacate, chiar n-am gasit pana acum o explicatie la problema reclamata de dumneavoastra. Pot sa va spun ca din conturile inregistrate ieri, spre exemplu (aproximativ 300), peste 80% vad ca sunt deja activate. Prin urmare, sistemul functioneaza. Nu inteleg de ce nu functioneaza in cazul dumneavoastra. Promit sa continuam investigatiile.
scuze, adresa de email e cu .ro... eu tot o puneam in cont cu .com:slap:

scuze, multumesc:)

Alte discuții în legătură

Ce inseamna "cont inactiv"? Alin Popescu Alin Popescu Incepand de ieri, 6 martie 2009, am introdus ideea de activare a contului, pentru a elimina astfel cateva disfunctionalitati pe care le-am observat in ultima ... (vezi toată discuția)
O alta problema..destul de ciudata!! mihaela23 mihaela23 Exista o mica problema...si sper din suflet sa o puteti rezolva,acest cont mihaela23 este folosit de 2 persoane diferite cu email-uri diferite.....eu normal am ... (vezi toată discuția)
Cont inactiv Raluca ANA Raluca ANA Buna ziua, Desi pot sa scriu aici mesaj, atunci cand am dorit sa dau un mesaj privat imi aparea mentiunea in partea de sus a ecranului: contul tau este ... (vezi toată discuția)