Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... cont inactiv
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

cont inactiv

buna ziua,

nu am pe mail link de activare a contului.

multumesc
Sunteti sigur ca v-ati scris in cont adresa de email cum trebuie? :)
am scris in cont adresa de email care apare si la date personale

:)
Alin Popescu, administrator
nici daca fac alte conturi, cu alte adrese de email, nu "vine" niciun mail de activare:rolleyes::)

jeorj, utilizator
Buna ziua,

Din pacate, chiar n-am gasit pana acum o explicatie la problema reclamata de dumneavoastra. Pot sa va spun ca din conturile inregistrate ieri, spre exemplu (aproximativ 300), peste 80% vad ca sunt deja activate. Prin urmare, sistemul functioneaza. Nu inteleg de ce nu functioneaza in cazul dumneavoastra. Promit sa continuam investigatiile.
scuze, adresa de email e cu .ro... eu tot o puneam in cont cu .com:slap:

scuze, multumesc:)