Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... certificat inregistrare fiscala
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

certificat inregistrare fiscala

Buna ziua,
Am un certificat de inregistrare fiscala pentru un punct de lucru atribuit la data de 31.08.2011 si eliberat la data de 01.09.2011. Imi poate spune cineva cu ce luna trebuie sa declar impozitul pe acest punct de lucru, august sau septembrie? Si daca stiti ce act face referire la cele de mai sus?
la data la care ati inceput sa aveti inregistrati venituri la acel punct de lucru