Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Exceptii intampinare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Exceptii intampinare

Zilele trecute societatea unde lucrez a primit 2 citatii prin care este chemata in judecata de catre 3 indivizi (momentan cu domiciliul in Penitenciarul Giurgiu dupa cum au scris ei ) prin care acuza ca au lucrat in cadrul societatii si nu fost platiti. Ei bine, acest lucru nu este adevarat, nimeni a auzit de ei acuzele sunt false . Singura chestie pentru care au facut aceasta este ca , ma gandesc , fiind incarcerati in penitenciar sa fie trasnferati in localitatea unde se judeca.

Ce exceptii pot sa pun la intampinare ?

Va multumesc.
Mai mult ca probabil ca doresc sa fie transferati acolo.
Invocati: lipsa calitate procesuala pasiva.