Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu contabil sef scoala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu contabil sef scoala

Ce salariu de incadrare are un contabil sef la o scoala generala, vechime 2 ani in munca(vechime in alt domeniu)? Si ce sporuri poate avea?
Din ce cunosc, oscoala generala nu are prevazut in statul de functii, functia de contabil sef.. Rog verificati si daca ma insel, in acest stat ve-ti gasi trecute datele ce va intereseaza
Sunt noile posturi infintate in 2011, acum."" in acest stat ve-ti gasi trecute datele ce va intereseaza"" nu am inteles unde sa caut

Statul de functii este al scolii unde activati ! Poate fi gasit la scretara scolii sau biroul personal..
Exista o problema, ca nimeni de acolo nu vrea sa zica cat o sa fie salariu. Au zis ca nu stiu. Mai dureaza pana se scoate postul la concurs. Difera de la o scoala la alta salariu de incadrare?