Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poza in CV
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poza in CV

Este legal sau nu sa-mi ceara cineva sa atasez o poza la CV?
Nu exista text de lege care sa intarzica o asemenea solicitare dar nu este nici obligatoriu pentru dv. insa riscati sa nu fiti selectata pentru interviu.
ContSters42179, utilizator