avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 828 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... salon frizerie cosmetica
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

salon frizerie cosmetica

Vreau sa stiu ce demersuri trebui facute pentru deschiderea unui salon de frizerie coafura,daca sunt recunoscute cursurile in domeniu facute in afara tarii si daca pot beneficia de anumite ajutoare persoanele care vor sa se intoarca in tara si sa-si deschida o afacere.
Cel mai recent răspuns: Iuliana Cermak , Avocat 14:51, 27 Octombrie 2011
Daca va referiti la obtinerea unor fonduri nerambursabile pentru aceasta activitate, gasiti un raspuns, aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Pentru inceperea unei afaceri, in domeniul frizerie/coafura, gasiti raspunsul, aici:
www.avocatnet.ro/content/for...
www.avocatnet.ro/content/for...
www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Finantare tanar interprinzator - instrumente de finantare balascatalina balascatalina Buna ziua, Ma numesc Balas Catalina, am 31 de ani si doresc sa incep o afacere pe cont propriu in mediul rural. Am luat in considerare toate tipurile de ... (vezi toată discuția)
Salon de cosmetica coafura Ionelavioleta Ionelavioleta Vreau sa stiu de ce ajutor pot beneficia pentru a deschide un salon de cosmetica-coafura si mai ales daca imi sunt recunoscute cursurile facute in afara ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile pentru un salon de coafura intr-un spatiu rural anamaria prodan anamaria prodan BUNA! AS DORI SA STIU DACA SE POT OBTINE FONDURI NERAMBURSABILE PENTRU UN SALON DE COAFURA? AM CERTIFICAT PROFESIONAL IN MESERIILE FRIZER,COAFOR,MANICHIURA ... (vezi toată discuția)