Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... salon frizerie cosmetica
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

salon frizerie cosmetica

Vreau sa stiu ce demersuri trebui facute pentru deschiderea unui salon de frizerie coafura,daca sunt recunoscute cursurile in domeniu facute in afara tarii si daca pot beneficia de anumite ajutoare persoanele care vor sa se intoarca in tara si sa-si deschida o afacere.
Daca va referiti la obtinerea unor fonduri nerambursabile pentru aceasta activitate, gasiti un raspuns, aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Pentru inceperea unei afaceri, in domeniul frizerie/coafura, gasiti raspunsul, aici:
www.avocatnet.ro/content/for...