Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene cabinet stomatologie
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene cabinet stomatologie

Cum se pt accesa fonduri europene pentru infiintarea unui cabinet de medicina dentara?
Ce conditii trebuie indeplinite si de unde se poate cere consultanta?
Va multumesc!
doriti da deschideti cabinetul in mediu rural, sau urban?
in mediu rural este masura 312 [ link extern ]
cititi ghidul solicitantului si urmariti pe site-ul PNDR lansarea masurii.
in mediul urban este pe POR AP 4, DMI 4.3 , cititi ghidul solicitantului la
[ link extern ]

in fiecare din aceste variante este util sa cititi ghidul solicitantului pentru a vedea conditiile de eligibilitate a le solicitantului.

mai este si varianta srl-d pentru tineri <35 ani, cu lansare la primavara , gasiti detalii pe
[ link extern ] -/