Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modificare sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modificare sporuri

Buna ziua,
Am nevoie de ajutor in ceea ce priveste modificarea sporurilor inn Revisal. Am introdus sporurile pt luna august si am avut intentia de a incepe sa lucrez si pentru septembrie.
Dar: primul salariat nu mai are in septembrie spor pt ore lucrate in sarbatori legale iar sporul de noapte i s-a modificat. Am reusit sa sterg orele legale dar cind am dorit sa sterg cele de noapte, pt ca apoi sa adaug o alta valoare la acest spor, Revisal imi da urmatorul mesaj: ” Object reference not set to an instance of an object , dupa care se inchide automat.
#-o
Multumesc
am si eu situatia aceasta si am modificat cim astfel stergisporul de care nu beneficiaza in septembrie,modifici valoarea sporurilor de care beneficiaza in septembrie,eu le-am lasat si pe cele care nu s-au modificat pt ca valoarea lor totala nu mai era cea din stat daca le stergeam la raport salariu+sporuri,si asa la unul nu imi iese totalul brut din stat fiindca are medical
am si eu acelasi mesaj si nu mai stiu ce sa fac mi se inchide programul si nu stiu ce e de facut
ati gasit solutia la problema susaminita?
Posibil ca eroarea dvs sa fie una tehnica. Luati legatura cu cei care au creat Revisal-ul, folosind adresa de email suportregistru@inspectiamuncii.ro.