Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general revisal 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

revisal 2012

Va rog mult ajutati-ma,#-o#-o#-o:sorry: pentru ca nu pot sa introduc modificarea salariilor in revisal.Va desccriu care e problema:intru pe salariat, introduc salariul nou (modificat), iar unde ar trebui sa apara data la care produce efectul imi apare 01.01.0001,langa aceasta este un semn cu rosu unde imi indica sa rectific data, acolo langa semnul rosu dau click sa introduc data ,iar cand vreau sa introduc data imi apare acest mesaj:"exception has been thrown by the target of an invocation" si mi se inchide revisalul neputand salva modificarile. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma urgent!!!!
suna la itm - revisal sau scrie mail la
suportregistru@inspectiamuncii.ro
poate te ajuta , ar trebui

mersi frumos