Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CERTIFICAT FISCAL
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CERTIFICAT FISCAL

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu un formular de cerere pentru obtinerea certificatului fiscal la un SRL , pentru obtunerea parolei ITM si daca stiti cat dureaza sa-l obtin .

multumesc.
Certificatul de atestare fiscala
www.avocatnet.ro/UserFiles/a...

www.avocatnet.ro/content/art...

Pentru ITM-eliberare parola
[ link extern ]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
bubby a scris:

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu un formular de cerere pentru obtinerea certificatului fiscal la un SRL , pentru obtunerea parolei ITM si daca stiti cat dureaza sa-l obtin .

multumesc.

toate formularele le gasiti pe site-ul ANAF
[ link extern ]