Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... vanzare curs format CD - ce CAEN e necesar?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

vanzare curs format CD - ce CAEN e necesar?

ca si PFA (in venit real),
doresc sa vand un curs in format CD

Ce CAEN trebuie sa am si ce taxe am de platit?

Multumesc!
Buna ziua,
Exista un site unde vedeti toate tipurile de cod CAEN.
mi se pare ca era: [ link extern ]
Aici veti gasi codul care va intereseaza,insa este foarte importan si domeniul din care face parte cursul pe CD.
Dumneavoastra va incadrati aici,la: Activitati de editare a produselor software.Chiar daca este un curs,in editarea lui puteti s ail faceti ca un soft,cu instalare in calculator,etc.
COD CAEN 582-Grupa.
uitati link-ul:
[ link extern ]