Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal nou

Dca am un angajat care activeaza in firma de prin 2005 si are de 4 ori schimbata functia ; in trecerea in noul revisal trebuie sa refac tot istoricul functiilor si al salariilor acelei persoane?
Ma gandesc ca deja datele pentru acea perioada sunt transmise si realizez doar inscrierea salariului pentru functia curenta , nu ?
Multumesc.
Functia sau functiile avute incepand cu data de 01.08.2011.
Multumesc, asa imi pare si mie logic.