Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal nou

Daca am un angajat care activeaza in firma de prin 2005 si are de 4 ori schimbata functia ; in trecerea in noul revisal trebuie sa refac tot istoricul functiilor si al salariilor acelei persoane?
Ma gandesc ca deja datele pentru acea perioada sunt transmise si realizez doar inscrierea salariului pentru functia curenta , nu ?
Multumesc.
Treceti in REVISAL functia pe care a avut-o la 01.08.2011 si apoi daca i s-a mai modificat functia dupa aceasta data ii faceti modificarea respectiva...