avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat in Cluj-Napoca
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat in Cluj-Napoca

AM NEVOIE DE UN AVOCAT DIN CLUJ-NAPOCA MA POATE AJUTA CINEVA?AS FI DATOR TOATA VIATA
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 10:39, 25 Octombrie 2011
Consultati tabloul avocatilor din judetul Cluj inscrisi pe forumul avocatnet.

www.avocatnet.ro/content/con...

Incercati sa luati legatura cu unul dintre acestia prin intermediul optiuniii "Cere consultanta".
Ultima modificare: Marți, 25 Octombrie 2011
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
DAR DUPA PAREREA DUMNEAVOASTRA AM CEVA SANSE, POT SA DOVEDESC IN INSTANTA CA E DEMENT MEDICUL LUI DE FAMILIE STIE LUCRUL ACESTA.MA PUTETI SFATUI NU AM GASIT PE NIMENI CARE SA-MA SFATUIASCA
In primul rand , nu sunt avocat si nu va pot raspunde la aceasta intrebare.
Ati mai deschis un topic unde v-au raspuns colegii mei avocati.

Va rog nu mai deschideti topicuri cu acelasi subiect, deoarece contravine Regulamentului de postare al mesajelor in forum.
Va multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat divort cluj geyercj geyercj Buna ziua! Caut un avocat foarte bun pe divort, din Cluj-Napoca. Va rog sa ma contactati aici in prima instanta. Va multumesc! (vezi toată discuția)
Caut avocat sa ma reprezinte la cnsas nicolas31 nicolas31 Caut avocat care sa ma reprezinte la CNSAS Bucuresti (dosarele din arhivele securitatii) deoarece nu se poate decat daca sunt reprezentat. (vezi toată discuția)
Solicit un avocat care sa ma ajute intr-un proces de recurs privind protectia si promovarea drepturilor persoanelor cu handicap. seucea seucea Buna ziua, In 12.10.2015 dupa 444 de zile de la pronuntare, am primit prin postsa Comunicarea de la Tribunalul Bucuresti, solutionarea cauzei: neintemeiata.Cu ... (vezi toată discuția)