Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat in Cluj-Napoca
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat in Cluj-Napoca

AM NEVOIE DE UN AVOCAT DIN CLUJ-NAPOCA MA POATE AJUTA CINEVA?AS FI DATOR TOATA VIATA
Consultati tabloul avocatilor din judetul Cluj inscrisi pe forumul avocatnet.

www.avocatnet.ro/content/con...

Incercati sa luati legatura cu unul dintre acestia prin intermediul optiuniii "Cere consultanta".
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
DAR DUPA PAREREA DUMNEAVOASTRA AM CEVA SANSE, POT SA DOVEDESC IN INSTANTA CA E DEMENT MEDICUL LUI DE FAMILIE STIE LUCRUL ACESTA.MA PUTETI SFATUI NU AM GASIT PE NIMENI CARE SA-MA SFATUIASCA
In primul rand , nu sunt avocat si nu va pot raspunde la aceasta intrebare.
Ati mai deschis un topic unde v-au raspuns colegii mei avocati.

Va rog nu mai deschideti topicuri cu acelasi subiect, deoarece contravine Regulamentului de postare al mesajelor in forum.
Va multumesc.