Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal 2011

Buna ziua.Sunt nou venita pe forum si as dori sa-mi spuneti daca pana acuma nu am operat deloc in noua versiune de revisal e vreo problema?lucrez la o fabrica de incaltaminte .Maine urmeaza sa primesc noua parola de la itm ptr a putea opera in revisal.Sper sa nu fie o problema mare.Si daca nu am operat deloc pana acuma in noua versiune decat in cea veche datele dupa 01.08.2011 se mai importa in noua versiune?Sper ca m-am facut inteleasa si va multumesc.
Pentru a primi parola si userul de la iTM , este obligatoriu ca prima depunere a REVISAL-ului sa se faca la ghiseele ITM-ului ... situatie valabila in cazul celor care nu au avut pana acum parole luate de la ITM sau a celor ai caror parole luate pentru vechea versiune nu sunt functionale pe noua versiune.

In noua versiune se preia c.i.m. active la 01.08.2011 ....
Cornel Vasile, Consilier juridic