Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Valoarea de inventar a autoturismelor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Valoarea de inventar a autoturismelor

Valoarea de inventar a autoturismelor cumparate in programul Rabla este cu valoarea vaucherului sau fara si prin ce act este reglementat ?
valoarea de inventar, este valoarea stipulata in factura( nu aveti asa ceva?)Modalitatea de plata , este tichetul valoric( al rablei)+diferenta