avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna!
Pentru un concediu medical de 8 zile se face suspendare CIM? Daca da cum se inregistreaza in revisal deoarece nu exista suspendare conform art. 50 b.
este alta versiune a programului? incep suspendarile de la art.50 d la versiunea pe care o am eu.
Multumesc mult pentru raspunsuri.
Cel mai recent răspuns: mitrofan emilia , utilizator 14:49, 27 Octombrie 2011
Suspendarea c.i.m. ca urmare a acordarii unui concediu medical nu se opereaza in REVISAL ....
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc tuturor pentru raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suspendare contract de munca rusualexandra rusualexandra Am un salariat care este in CM din luna martie. Trebuia sa fac suspendare de contract? Daca nu am facut-o ce se intampla? Este obligatoriu?:\\"> Multumesc ... (vezi toată discuția)
Contract munca danutza2000 danutza2000 ACT ADITIONAL LA CONTRACT DE MUNCA - MODIFICARE SAU MAI BINE SPUS COMPLETARE LA CAP. \\"L. Alte clauze , litera (e) alte clauze\\" la Contractul individual ... (vezi toată discuția)
Suspendare eronata in revisal NistorCatalina NistorCatalina #-o Buna dimineata, Va cer ajutorul intr-o problema, lucrez pe personal de aproximativ doua luni, si am inregistrat o suspendare eronata a unui contract ... (vezi toată discuția)