Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna!
Pentru un concediu medical de 8 zile se face suspendare CIM? Daca da cum se inregistreaza in revisal deoarece nu exista suspendare conform art. 50 b.
este alta versiune a programului? incep suspendarile de la art.50 d la versiunea pe care o am eu.
Multumesc mult pentru raspunsuri.
Suspendarea c.i.m. ca urmare a acordarii unui concediu medical nu se opereaza in REVISAL ....
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc tuturor pentru raspuns.