Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acreditivul documentar (Letter of Credit, L/ C)
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acreditivul documentar (Letter of Credit, L/ C)

Cum se procedeaza cu acreditivul bancar? Am de exportat niste marfa. Va rog,ma puteti ajuta contra cost?
~ Conținut șters la cerere ~
ma puteti ajuta cu procedura?si cu un contract? Contra cost,bine inteles. Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~