Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal-validare registru non revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal-validare registru non revisal

Buna ziua,
poate stie cineva despre un contract de mandat administrator acesta se inregistreaza in revisal?

Multumesc,
Un asemenea contract nu se inregistreaza in REVISAL ... in REVISAL se inregistreaza numai c.i.m.