Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REGES - ADEVERINTA DE SALARIU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REGES - ADEVERINTA DE SALARIU

Bună ziua

Mă poate ajuta cineva, cum să listezi de pe pagina inspecţiei muncii(de la raport preluări) datele despre un angajat să se vadă şi salariul. Omul are nevoie de o adeverinţă de salariu pentru bancă,iar banca cere şi "fişa" asta. ªi nicicum nu mă descurc. Trebuie neapărat de pe pagina itm, nu ajunge ceea ce pot lista din Revisal...
Vă rog să mă ajutaţi!
Nu aveti cum sa scoateri acesta hartie de pe reges online, pentru ca nu se vede salariul acolo, se vad doar sporurile.
nu, într-adevăr nu se poate, dar de la cine au mai cerut aşa ceva cum a procedat, de unde a listat datele angajatului?
Cel mai posibil este ca sa fi listat un raport din registrul salariatilor de pe calculatorul de la sediul societatii.
Se poate face un print screen de pe pagina in care apar datele despre acel salariat ...