avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 193 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REGES - ADEVERINTA DE SALARIU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REGES - ADEVERINTA DE SALARIU

Bună ziua

Mă poate ajuta cineva, cum să listezi de pe pagina inspecţiei muncii(de la raport preluări) datele despre un angajat să se vadă şi salariul. Omul are nevoie de o adeverinţă de salariu pentru bancă,iar banca cere şi "fişa" asta. ªi nicicum nu mă descurc. Trebuie neapărat de pe pagina itm, nu ajunge ceea ce pot lista din Revisal...
Vă rog să mă ajutaţi!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:49, 28 Octombrie 2011
Nu aveti cum sa scoateri acesta hartie de pe reges online, pentru ca nu se vede salariul acolo, se vad doar sporurile.
nu, într-adevăr nu se poate, dar de la cine au mai cerut aşa ceva cum a procedat, de unde a listat datele angajatului?
Cel mai posibil este ca sa fi listat un raport din registrul salariatilor de pe calculatorul de la sediul societatii.
Se poate face un print screen de pe pagina in care apar datele despre acel salariat ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Listare din registrul de evidenta al salariatilor- reges Georgidani Georgidani As dori sa ma informati cum se listeaza din Reges, mi s-a cerut de la banca o copie si contabila societatii unde sunt angajata nu stie sa listeze, a putut doar ... (vezi toată discuția)
Probleme revisal madylumy madylumy -buna ziua, ma confrunt cu o problema: o banca solicita unui salariat sa-i eliberez din aplicatia revisal de pe site-ul reges insp.muncii, un raport din care ... (vezi toată discuția)
Dupa ce transmit revisal-ul , se poate lista ceva sa dovedesc ca am transmis la timp? ContSters86219 ContSters86219 Dupa ce transmit online Revisal-ul nu primesc nici o \"recipisa\". Cum pot dovedi ca am transmis datele? E prima data cand lucrez cu acest program....ar ... (vezi toată discuția)