Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme revisal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme revisal

-buna ziua, ma confrunt cu o problema: o banca solicita unui salariat sa-i eliberez din aplicatia revisal de pe site-ul reges insp.muncii, un raport din care sa reiasa urmatoarele date: nume salariat, functie, date angajator, salariu;
-am intrat pe reges, pe raport preluari am selectat salariatul respectiv s-a deschis o fereastra in care am urm. informatii: data contract, nr. contract,functie/ocupatie,tip contract,data inceput, data sfarsit, stare, detalii.nu reiese nicicum salariul;
eu am listat un raport salariat din aplicatia revisal din baza de date a societatii dar banca nu este multumita;
- daca mai exista o alta metoda prin care pot lista toate detaliile de mai sus, va rog sa-mi spuneti, multumesc mult.
Singura metoda penru a genera un raport pe salariat este cea folosita de dumneavoastra si anume, din aplicatia Revisal. Daca banca insista puteti sa faceti su un Print Screen de pe portalul Inspectiei Muncii ,cu datele care sunt afisate acolo pentru salariatul in cauza.