Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... întãbulare casã si teren
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

întãbulare casã si teren

în 2003 am cumpărat o casă cu teren 1500 m2, dar am aflat ulterior că terenul are titlul de proprietate pe 250 m2 suprafaţa ocupată de casă şi 500 m2 teren în spatele grădinii, restul terenului cuprin intere cele 2 suprafeţe nu este trecut în titlul de proprietate cum se poate face întăbularea pe toată suprafaţa terenul este în judeţul Mureş
~ Conținut șters la cerere ~