Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CAZIERUL FISCAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CAZIERUL FISCAL

Ce se intampla cu cazierul fiscal pe care il are administratorul unei firme in momentul in care reactiveaza o firma pentru care s-a depus procedura de insolventa?
Cazierul fiscal al administratorului se datoreaza faptului ca nu au fost depuse declaratiile fiscale din anul 2007 pana in prezent, fiind calculat un impozit forfetar.
Mentionez ca firma nu a functionat, nu a avut nici un profit.
Stergerea faptelor din cazierul fiscal se va face la un termen stabilit in functie de gravitatea faptelor

Mai multe informatii gasiti aici: www.avocatnet.ro/content/art...