avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... medierea,.......o alternativa de mare succes
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

medierea,.......o alternativa de mare succes

Buna ziua,

Trebuie precizat faptul ca pe site-ul Ministerului Justitiei, a fost publicat primul tablou al mediatorilor autorizati din Romania, pentru care multumin in mod deosebit. Ar fi excelent de aflat daca in cadrul tuturor judecatoriilor din tara, si nu numai, a fost afisat deasemenea, atat pe site-uri, dar mai ales la afisiere,.......sau poate nu este cazul.

Multumiri, tuturor o zi superba!!!!!!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:27, 23 Septembrie 2008
Buna initiativa!
detalii la:
[ link extern ]
Se pare ca pe site-urile instantelor de judecata inca nu a aparut aceasta lista.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut mediator din bucuresti qweq qweq Caut un mediator din Bucuresti pentru a-mi media un partaj (vezi toată discuția)
Practicarea profesiei de mediator stefana88 stefana88 Buna seara! Am terminat Facultatea de Drept anul trecut si as dori sa stiu mai multe despre profesia de mediator. Este vreo scoala in acest sens sau trebuie ... (vezi toată discuția)
Curs mediator Corina Capotã Corina Capotã Acum 2 ani m-am înscris pentru a urma un curs de mediator. M-am înscris pe site-ul http://www.mediere.ro/ şi am rămas pe lista de aşteptare. La începutul ... (vezi toată discuția)