Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... medierea,.......o alternativa de mare succes
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

medierea,.......o alternativa de mare succes

Buna ziua,

Trebuie precizat faptul ca pe site-ul Ministerului Justitiei, a fost publicat primul tablou al mediatorilor autorizati din Romania, pentru care multumin in mod deosebit. Ar fi excelent de aflat daca in cadrul tuturor judecatoriilor din tara, si nu numai, a fost afisat deasemenea, atat pe site-uri, dar mai ales la afisiere,.......sau poate nu este cazul.

Multumiri, tuturor o zi superba!!!!!!
Buna initiativa!
detalii la:
[ link extern ]
Se pare ca pe site-urile instantelor de judecata inca nu a aparut aceasta lista.