Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... decizie cedo
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

decizie cedo

poate cineva sa-mi spuna vre-un Web sau vre-o adresa internet unde se poata vedea decizile cedo la zi ? dat fiind faptul ca nu mai am avocat care sa ma reprezinte si nici o adresa pe care as putea primii aceasta decizie . Va multumesc anticipat !
Stimate Domn,

Hotararile pronuntate de C.E.D.O. sunt publicate pe portalul HUDOC al Curtii Europene. Le puteti accesa de la urmatorul link:

[ link extern ] /
Diana-Elena Dragomir, Avocat