Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... rezultat gresit analize medicale clinica particulara
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

rezultat gresit analize medicale clinica particulara

buna ziua

de curand am vrut sa efectuez analize medicale la o clinica particulara
in urma efectuarii cu mare intarziere a acestora, dupa ce le-am primt am constatat ca au fost mai mult decat incurcate - am solicitat un ip de analiza si am primit un alt tip de analiza, o analiza desi solicitata si platita nu a fost efectuata, nume si cnp gresit etc.

va rog daca puteti sa imi spuneti unde se poate sesiza (cu exceptia opc)faptul ca au fost oferite rezultate ale analizelor mai mult decat ,, incurcate ,,

multumesc

sesizati in scris conducerea clinicii private.(cu nr. de inregistrare)