Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Modulul pedagogic
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Modulul pedagogic

Buna ziua,

Am licenta in asistenta sociala si masterul in resurse umane,
si as dori sa predau in invatamant, dar nu pot din cauza modulului pedagogic pe care nu l am facut, as vrea sa stiu cum as putea sa fac acest modul , care sant conditiile deoarece vad ca sant sistate sau neacreditate, care sant facultatile acreditate, se zvoneste ceva de master 2....va rog sa ma lamuriti?
Va multumesc!
Buna ziua. Fiica-mea a terminat Psihologie-resurse umane, la Sibiu, si a facut Modulul Pedagogic la Cluj, anul trecut, la Babes-Bolyai, deoarece ca durata a fost mai scurt si mai ieftin decat la Sibiu. Trebuie sa va interesati la Facultatea de Psihologie si acolo o sa va dea toate detaliile, nr de tel gasiti pe net. Sper sa reusiti! La revedere