Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... trusou nou-nascuti
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

trusou nou-nascuti

Buna ziua! Am si eu o intrebareȘ Se mai da trusou pentru nou-nascuti in 2011?Va multumesc!

Legea 118/01.07.2010 a abrogat legea privind acordarea de trusouri pentru nou-nascuti (Legea nr. 482/2006).