Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Am si eu o intrebare ce anume inseamna Solutie: Admite cererea. am citit pe site-ul tribunalului intreb ca nu pot vorbi cu avocatul momentan.
adica a adimis cererea de chemare in judecata. dvs. trebuie sa stiti despre ce este vorba
~ Conținut șters la cerere ~