avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 963 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Am si eu o intrebare ce anume inseamna Solutie: Admite cererea. am citit pe site-ul tribunalului intreb ca nu pot vorbi cu avocatul momentan.
Cel mai recent răspuns: Antoanela Geaman , Avocat 20:54, 4 Noiembrie 2011
adica a adimis cererea de chemare in judecata. dvs. trebuie sa stiti despre ce este vorba
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort renaldoo renaldoo buna! ma aflu intr-un divort cu sotia,precizez ca nu mam prezentat la nici o infatisare si nici nu mi-am pus un avocat deoarece am sperat sa ne impacam dar in ... (vezi toată discuția)
Vreau sa dau in judecata guvernul romaniei, ministerul apararii, ... utilizator16eu utilizator16eu Vreau sa dau in judecata guvernul romaniei, ministerul apararii, sri-ul, spitalul Roman, politia Roman si ministerul de finante toate intr-un singur proces si ... (vezi toată discuția)
Problema dosar rezolutiune antecontract - taxa judiciara de timbru majorata, declinare de competenta iuliax iuliax Buna ziua. Inainte de toate vreau sa le multumesc tuturor celor care imi vor raspunde.Problema mea este urmatoarea: In noiembrie 2011 am achitat un avans de ... (vezi toată discuția)