Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divortul la notar
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divortul la notar

buna ziua,
daca cineva vrea sa divorteze in conditiile in care are si un copil,poate divorta la notar daca sunt de comun acord si tatal copilului nu are nici o pretentie la partaj?
va multumesc!
Mult mai simplu si elegant este prin mediere. In pus beneficiati de avantajul enorm de a nu plati taxa pentru partaj. Veti plati doar o taxa de 39 lei.
Adrian Copil, Consilier juridic